1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Zorlu’nun ZES’i İsrail, Karadağ ve İtalya’da birer şirket kurdu

Zorlu’nun ZES’i İsrail, Karadağ ve İtalya’da birer şirket kurdu

Zorlu Enerji’ye bağlı ZES N.V., İsrail, Karadağ ve İtalya’da; elektrikli araç sarj istasyonu satışı, kurulumu ve işletmesi yapacak 3 yeni şirket kurdu. 

Zorlu’nun ZES’i İsrail, Karadağ ve İtalya’da birer şirket kurdu

Enerji Günlüğü - Zorlu Enerji’ye bağlı ZES N.V., İsrail, Karadağ ve İtalya’da; elektrikli araç sarj istasyonu satışı, kurulumu ve işletmesi yapacak 3 yeni şirket kurdu. 

Zorlu Enerji Elektrik Üretim AŞ’nin Hollanda merkezli iştiraki ZES N.V.; İsrail, Karadağ ve İtalya’da elektrikli araç sarj istasyonu satışı, kurulumu ve işletmesi yapacak olan birer yeni şirket kurdu. 

Zorlu Enerji Türkiye'de yürüttüğü elektrikli araç sarj istasyonu satışı, kurulumu ve işletmesi işlerini kapsayan faaliyetleriyle bu konudaki projelerini Avrupa Birliği ve çevre ülkelere taşımak amacıyla, daha önce Hollanda'da %100 bağlı ortaklığı olarak ZES N.V. unvanlı bir şirket kurmuştu. 

ZES N.V. şirketi, benzer şekilde %100 bağlı ortaklıklar halinde, İsrail'de Zorlu Energy Solutions (ZES) Israel Ltd.; Karadağ'da ZES D.O.O. ve İtalya'da ZES S.R.L. unvanlı birer şirket kurdu. 

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler