1. HABERLER

  2. KÖMÜR

  3. Eti Maden hizmet satın alacak

Eti Maden hizmet satın alacak

Enerji Günlüğü - Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, sondaj kuyularındaki dalgıç pompaların su depoları ile senkronizasyonu ve pc panel’e taşınması...

Eti Maden hizmet satın alacak

Enerji Günlüğü - Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, sondaj kuyularındaki dalgıç pompaların su depoları ile senkronizasyonu ve pc panel’e taşınması hizmeti satın alacak.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Emet Bor İşletme Müdürlüğü, sondaj kuyularındaki dalgıç pompaların su depoları ile senkronizasyonu ve pc panel’e taşınması hizmeti için ihale açtı. İhale ilanı bugünkü Resmi Gazete’de yer aldı.

İhale 8 Şubat 2017 günü saat 14:00’te Emet Bor İşletme Müdürlüğü’nde yapılacak.

Alınması zorunlu olan ihale dokümanı Emet Bor İşletme Müdürlüğü Satın Alma ve Malzeme Yönetim Birimi adresinde ve Kurumun Web sitesinde (www.etimaden.gov.tr) görülebilecek ve 100 TL bedel karşılığında temin edilebilecek.

Söz konusu işte kullanılacak olan debimetre için fiyat teklifinde bulunacak olan isteklilerin, Türkiye sınırları içerisinde teknik servis hizmeti sunabiliyor olması gerekiyor. İstekliler, Türkiye sınırları içerisinde yetkili servis ağı yapılanmasına ait belgeyi teklif zarfına koyacaklar ve tekliflerini sunacaklar.

Tekliflerin ihale saatine kadar Emet Bor İşletme Müdürlüğü Muhaberat Servisi’ne ulaştırılması gerekiyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler