1. HABERLER

  2. PETROL

  3. PÜİS’ten virüse karşı milli dayanışma kampanyasına destek

PÜİS’ten virüse karşı milli dayanışma kampanyasına destek

PÜİS, üyelerinden 2020 yılı üyelik aidatlarını milli dayanışma kampanyasına destek amacıyla almayacağını duyurdu.

PÜİS’ten virüse karşı milli dayanışma kampanyasına destek

Enerji Günlüğü - PÜİS, üyelerinden 2020 yılı üyelik aidatlarını milli dayanışma kampanyasına destek amacıyla almayacağını duyurdu.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası PÜİS, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla  başlattığı milli dayanışma kampanyasına destek vermek için üyelerine 2020 yılı üye aidatlarını ve zekatlarını kampanyaya bağışlamaları çağrısında bulundu.  

Konuya ilişkin bir açıklama yapan PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş şunları söyledi:  

“Koronavirüs salgını tüm dünyayı kasıp kavuruyor. Mart ayının ortasından itibaren ülkemizde de görülen ve etkisi günden güne artan virüs salgınının yok olması, vatandaşlarımızın bir süre evde kalmalarına bağlı. Bu süreçte evine ekmek götürmek için dışarıda çalışmak zorunda olan ailelere yardım amacıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasını PÜİS olarak sonuna kadar destekliyoruz.

Bu amaçla üyelerimize 2020 yılı üyelik aidatlarını ve bu yılki zekatlarını Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı kampanyaya bağışlamaları çağrısında bulunduk.  

Sendikamızın üye tabanını oluşturan akaryakıt ve otogaz istasyonu sahipleri, her zaman devletimizin yanında yer almış, özellikle zor zamanlarda elini her zaman taşın altına koymuştur. Üyelerimizin, bugün de aynı bilinçle hareket edeceklerine ve kampanyaya büyük destek vereceklerine inanıyorum. 

Yaşadığımız bu zor günleri, ben değil, biz olabilirsek aşabiliriz. Yarınların güzel olacağı inancıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı kampanyanın ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

 

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler