1. HABERLER

  2. YENİLENEBİLİR

  3. GÜNEŞ

  4. YEKA GES-3 yarışma başvurularında evrak kontrolü yapılacak

YEKA GES-3 yarışma başvurularında evrak kontrolü yapılacak

YEKA GES-3 yarışmaları için yapılan başvuruların evrak kontrolleri 10 Mart 2021 tarihinde saat 14.00’da  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı E-Blok / Konferans Salonu’nda yapılacak.

YEKA GES-3 yarışma başvurularında evrak kontrolü yapılacak

Enerji Günlüğü - YEKA GES-3 yarışmaları için yapılan başvuruların evrak kontrolleri 10 Mart 2021 tarihinde saat 14.00’da  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı E-Blok / Konferans Salonu’nda yapılacak.

EPDK, YEKA GES-3 yarışmaları için 8 Mart 2021 tarihinde yapılan başvuruların evrak kontrolleri hakkında bir duyuru yayınladı. Duyuruya göre, yarışma başvurularında sunulan “kapalı büyük zarflar” Yarışma Komisyonu tarafından başvuru sıra numarasına göre ve başvuru sahiplerinin huzurunda açılarak başvuru dilekçesi, şartname alındı makbuzu veya dekont, teminat mektubu ve mali teklif zarfının mevcudiyetine ilişkin evrak kontrolleri yapılacak. Kontroller 10 Mart 2021 tarihinde saat 14.00’da  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı E-Blok / Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Kontrollerde hazır bulunmak isteyen her bir başvuru sahibi şirket, Covid 19 tedbirleri kapsamında sadece bir temsilci ile katılım sağlayabilecek. Yarışmalar için toplam 160 başvuru yapıldı.

 

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler