1. HABERLER

  2. PETROL

  3. İDO Sea&Miles’a PO’da yüzde 3 akaryakıt indirimi

İDO Sea&Miles’a PO’da yüzde 3 akaryakıt indirimi

Enerji Günlüğü - İDO Sea&Miles kart sahipleri, diledikleri Petrol Ofisi istasyonlarında anında yüzde 3 indirim kazanacak. Petrol Ofisi ve İDO iş birliğiyle...

İDO Sea&Miles’a PO’da yüzde 3 akaryakıt indirimi

Enerji Günlüğü - İDO Sea&Miles kart sahipleri, diledikleri Petrol Ofisi istasyonlarında anında yüzde 3 indirim kazanacak. Petrol Ofisi ve İDO iş birliğiyle hayata geçirilen proje, deniz ulaşımını tercih eden İDO müşterilerinin, Mayıs ayından itibaren karada da kazanmalarını sağlayacak. İDO Sea&Miles kart sahipleri, diledikleri Petrol Ofisi istasyonunda yapacakları akaryakıt alımlarında İDO Sea&Miles kartlarını istasyonlardaki sisteme okutarak yüzde 3 indirim hakkına sahip olacak.

Türkiye için yine bir ilki gerçekleştirdiklerini belirten OMV Petrol Ofisi Perakende Satışlar Direktörü Ahmet Mert Yılmaz, bu stratejik iş birliği hakkında şunları söyledi: “Türkiye’de akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri olarak, müşteri sadakat programlarımız kapsamında birçok yeniliğe ve ilke imza atmıştık. Bugün de ülkemizin en değerli kurumlarından biri olan İDO ile yine bir ‘ilki' hayata geçiriyoruz. Stratejik iş birliklerimiz ile hem kendi sektörümüzün hem de diğer sektörlerin gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.  Önümüzdeki dönemde de ülkemizin önde gelen kuruluşları ile iş birlikleri geliştirmeye ve sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını en etkin biçimde karşılamak üzere fark yaratmaya devam edeceğiz. ”

Projenin tanıtım toplantısında konuşan İDO Ticari İşler Direktörü Timuçin Konuksever de gerçekleşen iş birliğiyle ilgili yaptığı açıklamada, İDO Sea&Miles kart sahiplerine sundukları fırsatlar ve avantajlar dünyasına yeni bir ürün eklediklerini belirterek, İDO’nun hızlı, güvenilir ve emniyetli deniz ulaşımının yanında, hayatı kolaylaştıran hizmetlerle de yolcularının yanında olduğunu ifade etti. Konuksever, “Petrol Ofisi ile yaptığımız anlaşma ile yolcularımıza Türkiye’nin her noktasında her an yararlanabilecekleri bir hizmeti sağlamış oluyoruz; deniz ulaşımının lider kuruluşu olarak, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla önümüzdeki dönemde de yeni kampanya ve iş birliklerini yolcularımıza sunacağız” dedi. 

Önceki ve Sonraki Haberler