1. HABERLER

  2. ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

  3. TOGG LikedIn En İyi Startuplar Listesinde birinci oldu

TOGG LikedIn En İyi Startuplar Listesinde birinci oldu

TOGG, LinkedIn En İyi Startuplar Listesinde birinci sırada yer aldı.

TOGG LikedIn En İyi Startuplar Listesinde birinci oldu

Enerji Günlüğü - TOGG, LinkedIn platformunun hazırladığı En İyi Startuplar 2023 Listesinde birinci sırada yer aldı. 

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG); iş dünyasındaki kişilerin diğer profesyonellerle iletişim kurarak bilgi alışverişi yaptığı profesyonel sosyal iş ağı ve sosyal paylaşım platformu LinkedIn tarafından hazırlanan LinkedIn En İyi Startuplar Listesinde zirvede yer aldı. 

LinkedIn, En iyi Startuplar Listesi’ni; hızlı büyüyen ve en iyi yetenekleri işe alan yeni şirketleri belirlemek amacıyla hazırlıyor. Bu yıl LinkedIn En İyi Startup'lar Listesi’nde birinci sırayı TOGG doldurdu. 

Türkiye’deki şirketler arasında gerçekleşen LinkedIn En İyi Startuplar Listesi; istihdam artışı, şirket ve mevcut çalışanlar ile etkileşim, iş ilgisi ve en iyi yeteneklerin ilgisini çekme kriterleri baz alınarak oluşturuldu.

İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ VE ÜSTÜN NİTELİKLİ PERSONEL

LinkedIn En İyi Startup'lar 2023 listesinde yer almaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirten TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, “İnovasyon, büyüme ve alanının en iyilerini ekibimize katma kararlılığımızın meyvelerini toplamaktan mutluluk duyuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana insan ve güven odaklı bir kurum kültürüyle gelişiyoruz. Şirketimizi akıllı cihazımız T10X, dijital deneyim platformumuz Trumore, temiz enerji çözümlerimiz Trugo ve Siro ile yarattığımız değer ağıyla büyütürken, yeniliklere ve öğrenmeye açık, duygusal istikrarı ve entelektüel sermayesi olan, insanlarla pozitif iletişim kurmayı tercih eden çalışanlarımızla güçleniyoruz. Bu başarıya ulaşmamızda katkısı olan tüm ekip arkadaşlarıma ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Hep daha iyisi için çalışmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler